پادکستی که در اون افسانه ها و اسطوره های سرزمینهای دور رو به زبان امروز می شنوید. داستانهایی که ممکنه بعضیهاشون رو بشناسید و دوست دارید بیشتر باهاشون آشنا بشید و ممکن هم هست بعضی داستانها رو برای اولین بار بشنوید

کجا بشنویم

ساگا را از کجا بشنویم

شنیدن پادکست از اپلیکیشنهای پادکست یا همون پادگیرها لذت خیلی بیشتری داره. می پرسید چطور؟

  • پادگیرها علاوه بر این که بهتون امکان میدن همه پادکستهای مورد علاقه اتون رو یه جا داشته باشید میتونن زمان انتشار آخرین اپیزود هر پادکستی که بخواید با خبرتون کنن و حتی اگه دوست داشته باشید میتونن اون رو براتون دانلود کنن.
  • توی اکثر این اپلیکیشنها میتونید پادکست رو با سرعتهای مختلف و با محدودیتهای زمانی مختلف برای وقت خواب (Sleep Mode) گوش بدید و اگر هم بخواید میتونن زمانهای سکوت بین پادکست رو واستون حذف کنن.
  • شنیدن پادکست روی پادگیرها به سازندگان کمک میکنه آمار دقیقتری، نه تنها از تعداد شنوندگانشون بلکه از نکات کوچیکی مثل عادتهای شنیدن مخاطبینشون داشته باشن
  • توی بعضی از این اپلیکیشنها هم می تونید برای سازندگان نظرتون رو بگذارید و به پادکست و اپیزودهای مختلف نمره بدید

خوب با این اوصاف ببینیم پادکست ساگا کجا هست چطور میشه شنید. در زیر لیست همه اپلیکیشنهای پادکست به علاوه کانال تلگرام و صفحه ساندکلاود رو هم پیدا کنید. برای رفتن به هر کدوم بر روی آیکون کلیک کنید… و یا می تونید فید پادکست رو به آدرس زیر در قسمت جستجوی این اپلیکیشنها وارد کنید.

 https://anchor.fm/s/6cd4ca8/podcast/rss

و یا اگر وارد کردن این لینک براتون مشکله می تونید کلمه زیر روی توی این پادگیرها جستجو کنید:

Golosein

 

البته که میتونید با پلیری هم که توی صفحه هر اپیزود موجوده به اونها گوش بدید